Kihnu Virve toibub infarktist!

Armastatud laulumemm ja elurõõmu võrdkuju Kihnu Virve (90) sai ööl vastu esmaspäeva infarkti ning toimetati Pärnu haiglasse. Taevale tänu, austajate rõõmuks – kolmapäevaks oli Virve niivõrd jõudsasti taastunud, et ta kosus juba tavapalatis.

Tervis vedas Virvet alt kodutalus, kus tema kõrval viibis õnneks lapselaps Reena. Esmapilgul näis abisaamine raskendatud olevat – südamerabandus vajaks ju kohest arstiabi tipptasemel mõnes suuremas keskuses, kuid just tol ööl seisis praam Munalaiu kai ääres ega liikunud paigast. Enne seda madalikule sõitnud alus vajas uurimist, mille tuukrid viisid läbi alles esmaspäeval.

„Me oleme väga tänulikud Kihnu kiirabile, nad olid väga tublid,“ kiidab Reena. „Me tulime lõpuks esmaspäeval lennukiga üle ja läksime haiglasse. Kopter oleks ka öösel saadetud, aga pärast esmast läbivaatust läks Virvel olemine juba paremaks ja ma ei soovinud kopterit – muidu oleks see saadetud küll. Praegu on kõik hästi ja stabiilne, ei ole enam kriitilist olukorda. Praegu on ta lihtsalt haiglas jälgimisel.“