Helen Randmets kukkus galal

Äpardus oleks äärepealt come backi tuksi keeranud! Viimati üksteist aastat tagasi laval olnud tüdrukutebändi Nexus liige Helen Randmets (32) prantsatas EMA 2018 gala peaproovi ajal lavaauku.

„Mu bändikaaslane Janne Saar jõudis sekund enne öelda, et oi-oi, siin on auk, ärge siia astuge! Sinna olid isegi nooled maha tõmmatud, aga ma hakkasin seal jalaga sudima… Kukkusin rinnuli auku, ainult käed jäid välja,“ meenutab Helen. „Kukkumine tundus põhjatu. Ma ise seda hetke ei mäleta, aga väidetavalt oli Jaagup Kreem mu sealt august välja tõmmanud. Meie loo esimesed noodid juba kõlasid ja teadsin, et pean laval olema. Väikese hilinemisega me sinna ka jõudsime.“

Helen pääses vaid ehmatusega. Sinikad ja kriimustused jäid juuste varju peitu, nii et publik saalis ja telerite ees ei saanudki juhtunust aimu, ning selle aastatuhande alguse hittlugu „Nii kuum“ kõlas siiski oma täies hiilguses. Helen Randmets, Merlyn Uusküla ja spetsiaalselt selleks esinemiseks kohale sõitnud Janne Saar pälvisid tormilise aplausi.

Kuuldavasti saab see nostalgia tipphetk ka jätku – tüdrukud kavatsevad juunis tähistada 15 aasta möödumist Nexuse loomisest nelja kontserdiga üle Eesti.