Rahumägi tütar teenib sama hästi kui Riigikogu liige

Ettevõtjate Mari ja Jaanus Rahumägi tütar Katariina (18) ei jää ettevõtlikkuses vanematele sugugi alla. Rocca al Mare 11. klassis õppiv neiu teenib oma YouTube'i kanaliga Katariina19991 Riigikogu liikmega võrdväärset palka!

Katariina firma toodab YouTube’ile mõne minuti pikkuseid lühifilme, mille kangelased on merineitsid.

„Ma ammutan sarja „Mermaid Forever“ jaoks inspiratsiooni mütoloogilistest tegelastest. Kujutan neid tänapäeva maailma,“ lausub Katariina. Ta tegi oma esimesed katsetused filminduses üheksaaastaselt, esimesed videod postitas YouTube’i kuus aastat tagasi.

Hiljuti pälvis Katariina YouTube'ilt Silver Play Buttoni, mis tähendab, et tänaseks on ta videotel umbes 150 000 tellijat ja pea 100 miljonit vaatamist.
Riigikogu liikme palgaga (2017. aastal oli see lihtliikmel 3437,5 eurot – toim) võrdväärse kuusissetuleku paneb Katariina tallele tuleviku investeeringuteks.

„Minu esimene suurem väljaminek oli täiendkoolitus – õppisin kolm nädalat Pariisis NYFA-s (New York Film Academy). Edasi säästan, et katta ülikooliga kaasnevad kulud. Filmi erialal on õppimine väga kallis,“ räägib Katariina.

Vanemad tunnevad tütre tegemiste ja edu üle suurt rõõmu. „Olen oma tütre üle igati uhke!“ kiidab isa Jaanus.