Tanel viis uue kallima romantilisele rabamatkale

Tänaseks on teada, et septembris oma kauaaegsest kallimast Kristel Mardisoost (29) lahku läinud Tanel Padar (37) on kaotanud oma südame uuele naisele, kelleks on juuratudeng ja modell Lauren Villmann (21). Juba on vallandunud spekulatsioonid selle ümber, kas Tanel oma uue suhte avalikkuse ette toomisega liialt ei kiirustanud! Tegelikult see nii ei ole – Kroonika sai vihje, et Padar veedab aega 20ndate eluaastate alguses blondipäise kaunitari seltsis, juba oktoobri lõpus.

Kuigi siis ei olnud Laureni nimi veel teada, jäi Tanel neiuga silma juba 4. novembril. Paar veetis sel laupäeval aega isekeskis looduse rüpes, kui jalutas Viru raba matkarajal. Laureni ja Taneli kehakeel andis pealtnägijate sõnul ühest signaali – see paar on värskelt armunud! Väidetavalt tutvusid Tanel ja Lauren juba oktoobri esimeses pooles.

Tanel jääb kättesaamatuks, kuid kõik on sõnadetagi selge. Kolmapäeval, päev pärast seda, kui ta oli Laureniga Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi tenniselahingul Saku Suurhallis pilti jäänud, märkis laulja Facebookis enda suhtestaatuseks „hõivatud“.