Laura Kõrgemäe tembutab jälle!

Juba enam kui aasta on möödunud mullu oktoobris lahvatanud skandaalist seoses Laura Kõrgemäe (32) juhitud Invidia Agency väidetava tüdrukute kupeldamisega. Mis on saanud selle uurimisest ja millega tegeleb praegu Laura, kes skandaali tärgates kadus kui vits vette? Väidetavalt on ta jälle seotud ühe niinimetatud elustiiliagentuuriga – Laura on käed löönud Janne-Triin Mändlaga (34), keda on karistatud raha väljapetmise eest…

Põhja Ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Kristina Kostina ütleb, et kriminaalasi on veel kohtueelses menetluses, seepärast ei saa nad ka kõigile küsimustele vastata. Põhja prefektuuri juhtivuurija Ardo Ranne kordab Kostina sõnu ja lisab, et seoses uurimisega on üle kuulatud palju inimesi. „Et kriminaalasi kestab ligi aasta, selles pole midagi eriskummalist,“ kinnitab Ranne.

Veel poolteist nädalat tagasi oli Laura Facebookis oma töökohtadena märkinud meelelahutusportaali WOWEESTI ja teiseks elustiiliagentuuri Face Advertising. Kupeldamisskandaali valguses kõlab agentuuri slogan „Muudame (öö)elu ilusaks!” isegi pisut irooniliselt… Vahetult pärast Kroonika pöördumist kustutas Laura Facebookist info, mis puudutab tema tööd, ega andnud ühtki kommentaari.

WOWEESTI portaali tegevjuht on Janne-Triin Mändla, kes poseeris kunagi meesteajakirjas FHM ja sai kümne aasta eest kohtulikult karistada Eesti Jäähoki Liidult rohkem kui 50 000 krooni väljapetmise eest. Pahandusi on tal teisigi. Viljandi ööklubi Red opereerivale firmale alkoholi tarninud ettevõtted ja esinejad on pahased, sest seal üritusi korraldav Janne-Triin Mändla on neile võlgu. Mändla figureerib ametlikes dokumentides (Creditinfo Eestis ja kohtutäituri oksjonil) Janne Mändlana. Agentuuri Face Advertising, mille juhatuse liige ta on, vara läks septembris oksjonil müüki.

Esialgu Mändla eitab, et Kõrgemäe töötab tema asutustes. Hiljem meilitsi saadetud vastuses ütleb, et ta tunneb Laurat pikki aastaid, kuid ei pea vajalikuks ajakirjandusele nende tööalast või isiklikku suhtlust kommenteerida!