Tchaikovsky restoran, mis särab oma pidulikkuses aastaringselt, näeb sel päeval välja eriti šikk. Valget, kuldset ja hõbedat küütleb peene paiga igast nurgast, õhus hõljub armastust ja luksuslikku parfüümi. Just siinsamas, kus peetakse Gerli (28) ja Vladi (39) pulmapidu, palus mees 10. oktoobril 2017 oma südamedaami kätt.


Moeloojalt peab küsima, millest lähtusid kleidi valikul?
Ma ei teadnud pikka aega, kas ostan kleidi Hispaaniast, lasen selle kellelgi teha või valmistan ise. Siiski – pruutkleitide, mida kandsin, autoriks olen ma ise ja neid aitasid valmistada mu disaini järgi minu tublid abilised. Kleite oli kokku kaks – üks kirikliku laulatuse kleit pika loori ja 3000 Swarovski kristalliga ning teine järelpeo jaoks, kus kandsin prantsuse pitsist tikanditega kleiti. Viimase loomisel lähtusin pigem mugavusest.

Miks otsustasite end kiriklikult laulatada lasta?
Vlad: Põhjus oli lihtne – oleme mõlemad ristitud.

Kus teid paari pandi ja miks valisite peopaigaks restorani Tchaikovsky?
Gerli: Laulatus toimus Tallinna vanalinnas ortodoksi kirikus, mille valisime põhjusel, et mind on ristitud seal. Meid pani paari sama kirikuõpetaja, kes mind ristis. Konkreetse restorani kasuks otsustasime aga sellepärast, et seal me ka kihlusime. Pealegi on tegu ühe meie lemmikrestoraniga Eestis. See sobis hästi ka seetõttu, et minu abikaasa on vene rahvusest ja
Tchaikovsky on vene köögiga restoran. Ühtlasi on Tšaikovski minu lemmikhelilooja.