Tänu rollile seriaalis „Siberi võmm“ ja uues, täna esietenduvas lavastuses „Mehed“ on muidu end Otepääl sisse seadnud Veikko Täär (46) viimasel ajal üsna pealinnakeskne. Eneseiroonilises komöödiaetenduses „Mehed“, mis pajatab keskeakriisis eesti meeste elust, sõidab Veikko koos sõprade Tiidu (Tiit Sukk) ja Margusega (Margus Prangel) kalale. Retk kujuneb vastastikuseks südamepuistamiseks, ilmnevad isiklikud läbielamised, keskeakriisi, eneseteostuse vajakajäämised ja tunnustuse puudumine. Üksteisele lugusid jutustades, väikese kunstilise liialdusega, räägivad need kolm meest iseendist. Kuidas on Veikko ületanud neid barrikaade, mis meestel elus ületada tuleb?

On see lavastus sulle eneselegi justkui teraapia eest, mille käigus saad mõned asjad hingelt ära öelda mitte otseselt Veikko Täärina, küll aga oma tegelaskuju Veikko suu läbi?

„Mehed“ on pandud kokku selliselt, et meeste vahel tekivad arutelud eri teemadel, mis on arvatavasti äratundmist pakkuvad paljudele. Seda võiks isegi teraapiaks pidada, kuna saab sõnastada ja läbi mõelda paljut, mis muidu lihtsalt eksisteerib meie ümber. See on üsna tavapärane, et olles mõnes elulises situatsioonis sees, tundub see olevat ülimalt tähtis ja tõsine. Samas distantsilt vaadates või teiste sõnastades võib see olla ülimalt naljakas. Tunnustus on elus ülimalt motiveeriv ja selle puudus võib viia väiksemate või suuremate dissonantsideni meie sees ja ümber.