Kaia Kanepi (32) elu, mis on kulgenud justkui ameerika mägedel, on just saanud elulooraamatu kaante vahele. Me istume tennisekuningannaga maha, et teha tema senise elu kohta väike audit. Mu vastas on elurõõmus ja enesekindel naine, kes ei karda avatud suhtlust ajakirjandusega. Kaia üks põhimõtteid on elada tões. Sel nädalal võitis ta Rocca al Mare suurhallis peetud näidismängu, alistades üle kahe tunni kestnud matšil Anett Kontaveiti.

Rääkimata saladused


Raamat on aus. Mulle meeldib pigem valus tõde kui ilus vale. Nii on palju lihtsam, kui kõik on selge ja konkreetne. Hämamine ja teater stiilis – proovin olla keegi teine kellegi teise pärast – mulle ei meeldi.

Meedia esmareaktsioon muidugi üllatas. Samas ma ju ei avaldanud raamatus, kellega olen elus üldse kunagi maganud. Puudutasin suhteid, mis on olnud konkreetselt spordiga seotud. Lootuses, et see on noortele õpetlik ja et inimesed oleksid erinevatest ohtudest teadlikud. On ka paremaid viise edu saavutamiseks kui oma treeneriga magada. Loomulikult on teine asi, kui treeneriga on kindel suhe, aga minu olukorras olid asjad teised ja see ei olnud väga tervislik.