Kuigi stuudios, kus on sündinud enamik Teet Margna (46) ja Kristjan Jõekalda (47) saadetest, ei põle hommikusel ajal üksi prožektor ega surise kaamerad, on meestel hea hoog sees. Mitte Teedu sõnade, vaid tema ülimalt enesekindla hoiaku peale puhkeb Kristjan mürinal naerma. Teet vaatab omakorda kerge etteheitega Kristjanile otsa ja teatab veelgi veenvamalt: "Aga kas me seame endale madalama eesmärgi? Ei sea! Nii see on."

Novembris selgus ootamatult, et Kanal 2 ekraanilt kaovad menusaated "Kuldvillak" ja "Nädalalõpp Kanal 2ga". See vallandas nädalateks uudistevoo teemal, mis saadete taga seisnud Margnast ja Jõekaldast edasi saab, kas tõesti on teleprofid lõplikult tänaval ja mida Kanal 2 endast õige arvab.

Tänaseks on saaga punkti saanud. Varem samuti Kanal 2 tarvis Teedu ja Kristjani toodetud "Suur lotokolmapäev" jätkub TV3s – esmakordselt on see seal eetris juba 23. jaanuaril. Kevadel käivitub TV3s ka Kristjani ja Teedu uus reisisaade "Kaks kanget Sovetistanis". Seekord seiklevad nad Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Tadži-kistanis ja Usbekistanis. Teet lubab, et pildiliselt on seekordne seiklus rikkalikum kui nende varasemad "kahe kange" sarjad, sest kasutati palju drooni, mis võimaldab näidata imelisi kaadreid loodusest ja ka uhkeid panoraame linnaarhitektuurist.