Hiljuti julgelt ausat elulooraamatut esitlenud Kaia Kanepi on täna kahtlemata kodukamaral populaarseim ja enim kõneainet pakkuv eestlane. Pole kohvikut, mille laua taga tennisetähe eraelu ja (seks)partnerite teemadel viimastel nädalatel arutletud poleks.
Tulla ühtviisi hästi toime tenniseväljakul ja nüüd, üdini siirast raamatut kommenteerides – seda igaüks ei suuda. Hea vastupidavus ja tugev selgroog on eduka inimese tunnus!

Aga kõike ei kannata ja ei peagi kannatama ka kõige tugevam persoon. Paljude säravate staaride üks suurimaid hirme on internetikommentaarid – need õelad anonüümsed sõnad, mida küll hinge võtta ei tahaks, kuid mis kui vesi kivide vahel voolates sinna siiski jõuab. Ilmselt pajataksid otse ja südamest enda lugusid nii mõnedki tähed, kui hiljem veebiveergudelt enda kohta sapiseid sõnu lugema ei peaks...
Selle Kroonika kaanestaar Kaia andis endast oma raamatusse kõik, kuid sotsiaalmeedias jääb ta reserveeritumaks. „Ma ei ole nii avatud inimene, et hakkaksin endast selfiesid tegema ja postitama,“ ütleb ta. Ehkki sel moel südamesse kui aastate eest, ta kommentaare enam ei võta, seisab Kaia päris elu ja veebimaailma ees tihke filter, millest kõik tema tegemised avalikkuse ette ei jõua.
Mida, kus, kui palju ja kellega jagada – see on oskus omaette. Liitmist ja lahutamist meil koolipingis õpetatakse, kuid pole ainetundi, milles õpetataks gigantses netimaailmas liiklemist.