Ingrid Veidenberg
LP peatoimetaja
Kõik kestab sama hästi edasi
Loe edasi
teema
Kahju, et asjad nii läksid
Loe edasi
teema
ETV suurim saladus, miks lahkus Reet Oja, lahendatud!
Eksklusiivintervjuu aastaid vaikinud ETV ajaloo ühe suurima staari Reet Ojaga mängiti telekanali 65. sünnipäeva puhul välja suurelt. Õhku jäi aga endiselt küsimus - miks ta siis ikkagi lahkus?
Loe edasi
teema
Väsinud vanast särtsakas uus
Loe edasi
teema
Kuulsuste meigikunstnik Jana Boberg müüb oma luksuslikku kodu
Kes tahab elada linnakärast eemal, kõrgel pankrannikul uhkes majas miljonivaatega merele, sellele avaneb võimalus soetada endale Eesti ühe tuntuima meigikunstniku kodu.
Loe edasi
teema
FOTOD | Vaata, millises uhkes villas elas koroonakriisi ajal Ernesto Preatoni! Eksklusiivne sissevaade miljonäri Como järve äärsesse paradiisi
Itaalia kapitali Eestisse toonud jõukas ärimees Ernesto Preatoni andis eile ilmunud Nädalalõpulehele LP intervjuu oma Eesti investeeringute teemal ja mainis, et elas koroonakriisi üle oma Como järve ääres asuvas villas. Kroonika külastas seda uhket villat juba 23 aastat tagasi, mil Preatoni nimi oli Eesti ajalehtedes igapäevane. Teeme tagasivaate 1997. aastasse, miljoni dollari vaadetega villa külastusele.
Loe edasi
teema
Kroonika püha üritus jääb kestma!
Loe edasi
teema
Koroonadokumentaali autor Kristjan Pihl: nägin oma silmaga kannatusi, mida viirus paljudele eestlastele põhjustas
Märtsi keskel vaatas Kristjan Pihl ülerahvastatud Põhja-Itaalia haiglates tehtud õõvastavaid telereportaaže ja mõtles: see ei saa olla päriselt! Juba kolm nädalat hiljem riietus ta kaitsekostüümi, et tuua Eesti televaatajani põhjalik ülevaade võitlusest koroonaga otse eesliinilt.
Loe edasi
teema
Annely Akkermann jättis hüvasti Kihnu koduga
Elus tuleb vahel loobuda armsatest asjadest. Kihnuga aastakümneid nabanööri pidi seotud olnud poliitik Annely Akkermann andis alla pikale kohtuvõitlusele ja loobus abielulahutuse käigus suurimaks tüliõunaks tõusnud Kihnu kodust.
Loe edasi
teema
Vali oma lemmik meelelahutaja!
Loe edasi
teema
SUUR INTERVJUU | Arkadi Popov: elustasin 15-aastaselt oma kliinilises surmas ema ja otsustasin – ma võiksin olla arst
Doktor Arkadi Popovist räägivad kõik. Ootame teda ekraanile nagu messiat ja usume iga tema sõna. Neli nädalat tagasi ei teadnud me tema nime, aga nüüd loodame ta kindlal juhtimisel pandeemia peatset lõppu.
Loe edasi
teema
Režissöör Toomas Kirss homses LP-s: tööta jäänud kunstiinimesed mingu appi poodi või põllule, kus on hädasti töökäsi tarvis!
Filmi- ja telerežissöör Toomas Kirss ütleb homses LP-s ilmuvas otsekoheses intervjuus, et tal on raske mõista, kuidas vaid mõni nädal pärast eriolukorra kehtestamist on nn kunstiinimeste hulgas paanika, et nüüd on kõik läbi. Võib-olla polegi neid nn loomeinimesi meile nii palju vaja, küsib ta.
Loe edasi
teema
Toomas Kirss: tööta jäänud kunstiinimesed mingu appi poodi või põllule, kus on hädasti töökäsi tarvis!
„Meil ei ole ju sõda. Meil on toit laual, tuba on soe. Midagi kohutavat ei ole juhtunud,” mõtiskleb filmi- ja telerežissöör Toomas Kirss, kes peab seda solvavaks, kuidas nn tippnäitlejad karjusid Eesti rahvale üleolevalt: „Kurat, püsi kodus!”
Loe edasi
teema
Palju õnne ja tervist! Legendaarne telediktor Alice Talvik sai täna 80-aastaseks ja võttis vaimukalt koduaknal õnnitlusi vastu
Täna 80 aastat tagasi sündis siia ilma läbi aegade armastatumaid telenägusid Alice Talvik. Sel puhul õnnitles tema poja Artur Talviku pere kallist ema ja vanaema turvaliselt läbi akna.
Loe edasi
teema
KLÕPS Salmonid äratasid tänase sünnipäevalapse Ita Everi kollase tulbisülemiga
Täna tähistab armastatud näitleja Ita Ever oma 89. sünnipäeva. Sel puhul õnnitles režissöör ja produtsent Toomas Kirss koos elukaaslase Kätlin Kontoriga legendaarset lavakuningannat südamliku üllatusega.
Loe edasi
teema
Koroonaviirus lahutas Berit ja Hendrik Sal-Salleri
"Millal Eesti aru saab, et see on tõsine asi? Valitsus oleks pidanud otsused tegema juba eelmisel nädalal. Kas Itaalia ja Hispaania näited pole piisavalt selged?" küsib Hispaaniasse koroonakarantiini jäänud Berit, Hendrik Sal-Salleri abikaasa. Ta tunneb Eesti pärast suurt muret.
Loe edasi
teema
Me hoolime oma lähedastest ja kõigist Eesti inimestest!
Loe edasi
teema
Sisustame kirega ja internetis!
Loe edasi
teema
Multimiljonär Ksenia Kostina luksuslik häärber Pirital
Lasnamäel tavalises peres kasvanud endine Tallinna linnavolikogu liige, praegune edukas ettevõtja Ksenia Kostina ütleb, et tal ei ole enam unistusi. Viimane neist – päris oma maja – täitus läinud aasta novembri lõpus, mil pere luksuslikku eramusse sisse kolis.
Loe edasi
teema
Armunud esimest korda eestlasesse
Viimasel ajal kodumail liikuv Eesti tuntumaid supermodelle Karmen Pedaru tunnistab avameelses intervjuus, et kõige parem on armastada eesti meest. Ta teab, mida räägib, sest on oma abielu itaallasest mehega aastaid tagasi lahutanud.
Loe edasi
teema
Mis jäi aasta tähtsaimalt ballilt meelde?
Loe edasi
teema
Kirge ja kuumi tundeid armastuse pidupäeval!
Loe edasi
teema
Glamuurne lossiball
Eesti glamuurseim heategevusball Keila-Joa lossis pakkus tõelist konkurentsi samal nädalavahetusel toimunud Oscarite galale. Kuuendat aastat tegutseva Barclay de Tolly sõprade klubi juhtgrupi ellu kutsutud uusaastaball kandis tänavu nime "Suurlinnade sära". Viiendat aastat anti välja teenetemärk "Eestimaa au ja uhkus", mille pälvis maailmakoristuse idee algataja Rainer Nõlvak. Kõik pidulised said toetada omapoolse panusega World Cleanupi meeskonna tegevust. Peale solistide Londoni kuninglikust ­ooperist astus Frank Sinatra lauludega üles spetsiaalselt balliks otse Hollywoodist Eestisse sõitnud Robert Davi.
Loe edasi
teema
VIDEO | Karl Robert Saaremäe "Talvest": tunded löövad lainetena üle pea
"Talve" esilinastusel rääkisid Karl Robert Saaremäe ning Üllar Saaremäe, millisest lausest uues mängufilmis võiks saada klassika. Noor Toots Karl Robert Saarmäe paljastas sellegi, mis tundeid tekitas temas filmi esmavaatamine koos sadade esilinastuse külastajatega.
Loe edasi
teema
VIDEO | Tiina Mälberg ja Üllar Saaremäe jäid poja etteastega filmis "Talve" väga rahule: liigutas südame põhjani
Eile esilinastunud kodumaises filmis "Talve" kehastab Karl Robert Saaremäe Joosep Tootsi poega. Saaremäe vanemad Üllar Saaremäe ja Tiina Mälberg jäid poja etteastega väga rahule.
Loe edasi
teema
Kas peo käigus antud suudlus on patt? Otsustage ise.
Loe edasi
teema
Riina Hein: naised pole loodud vaid lapsi kasvatama. Igaühel on õigus oma elule
50 aastat tagasi kinolinale jõudnud „Kevade” filmi tegelased on tänavu taas aktuaalsed. Juba kahe nädala pärast esilinastub Oskar Lutsu raamatute põhjal vändatud film „Talve”, kus Raja Teelena tuntud Riina Hein on varasemast veidi eripärasemas rollis.
Loe edasi
teema
Gunnar Kobin: mida päev edasi, seda väiksema tõenäosusega leian Eestis tippjuhina tööd
Endine Ekspress Grupi ja Ülemiste City juht Gunnar Kobin on leppinud, et tippjuhina ta piisavalt huvitavat tööd enam naljalt ei leia. Nüüd tuleb väljakutseid näha uues valguses ja ise asju ette võttes – nii kinnisvara arendades kui ka uusi infotehnoloogilisi vajadusi tekitades.
Loe edasi
teema
Aitäh teile kõigile – aasta oli edukas ja hea!
Loe edasi
teema
Jõulud... Aasta ilusaim aeg
Loe edasi
teema
Bangkok on täiuslik, puudub vaid rand
Tai pealinn Bangkok on nagu Aasia Veneetsia. Enne kui kihutada Phuketi või Pattaya kuumale rannaliivale puhkust veetma, võiks selle imelise linnaga lähemat tutvust teha.
Loe edasi
teema
Päev tippnäitlejate seltsis
Loe edasi
teema
Salmonite film: südamlik kummardus Itale
Salmonite matriarhist saab täispikas mängufilmis terve Eesti ema. Järgmise aasta 1. aprillil esilinastuv film on pühendatud Ita Everi 89. sünnipäevale. Kroonikal õnnestus viimasel võttepäeval Eesti teatri elava legendiga terve päev koos veeta.
Loe edasi
teema
Loovust ja inspiratsiooni!
Kroonika ja ettevõtlikud inimesed on aegade algusest kokku kuulunud. Kroonika ei ole loodud ainult meelelahutust ja sõubisnises pöörlevat elu kajastama – sama oluline on tõsta esile ka edukust, mis tahes alal.
Loe edasi
teema
Hästi varjatud saladuse jutustab selles numbris Tiia-Liis Jürgen­son
Loe edasi
teema
Urmas Sõõrumaa: alla 10 000 euroga kuus head tippjuhti ei saa
Seda, et suurärimees Urmas Sõõrumaa armastab pimedas koopas nädalaid vaikimas käia ja elulistes asjades pendlilt nõu küsida, me juba teame. Missugused on aga Eesti ühe tuntuima ettevõtja juhtimispõhimõtted ja milline ülemus ta mitmete firmade omanikuna oma alluvatele on, vajab selgitamist.
Loe edasi
teema
Kroonika eksklusiiv Tbilisist! Oleg Ossinovski: mida suurem on isiksus, seda rohkem peab ta töötama!
Puhas mäeõhk, vaikus, rohelus, silmipimestav vaade, 320 ruut­meetrit pinda, avar terrass ja ujumisootel bassein. Koridoris tervitavast 60aastasest oliivipuust rääkimata. Selline on Oleg Ossinovski ja Anastassia Udalova Tbilisi kodu, kuhu Kroonika sai eksklusiivselt pilgu heita.
Loe edasi
teema
Paneb grusiinid golfi mängima
Eestis hakkab golfihooaeg läbi saama ja huvilistel tuleb minna mujale võimalusi otsima. Miks mitte Gruusiasse? Seal ootab ees uhke golfiväljak koos eestlasest juhiga.
Loe edasi
teema
Rannamajast presidendilossi – selline ongi Kroonika argipäev
Loe edasi
teema
Kliimapaguluse kütkestav võlu
Loe edasi
teema
Oleg Ossinovski: Eesti on teel tagasi sotsialismi
Üks Eesti rikkamaid ärimehi Oleg Ossinovski on õnnelik inimene. Üks skandaal Lätis pole veel lõppenud, kui juba kistakse Leedus üles teist. Aga külge ei jää talle neist suurt midagi, mis tema isikut või tegevust kahjustaks – ta läheb uljalt edasi, noor tegus naine käevangus.
Loe edasi
teema
Raimo Kägu miljonivaate-villa pähklisalude ja viinamarjaväljade keskel
Raimo Kägu sattus kolm aastat tagasi Itaaliasse elama tänu supermodell Carmen Kassi emale Koidu Põdrale. Nüüd käib ta Eestis nagu külas, sest süda ja hing asuvad kauni vaatega mäe otsas, kus ta peab hotelli nimega Villa Ada.
Loe edasi
teema
Sumedate suveõhtute romantika asendub sügisõhtutega teleri ees
Loe edasi
teema
Edgar Savisaar: valitsus kestab peaaegu aasta lõpuni
"Kui Mart Helme ennustas koalitsiooni kukkumist augustis, siis seda ma ei usu. Arvan, et Helme jutt erakonnakaaslastele peetud kõnes, kus ta seda mainis, oli Jüri Ratasele mõeldud sõnum," ütles Edgar Savisaar usutluses LP ja Eesti Päevalehe ühislehele.
Loe edasi
teema
Edgar Savisaar: saatsin ärevate aegade tõttu naise ja tütre Lahemaale peitu
„Ärge muretsege minu pärast. Ma saan hakkama,” sõnab Balti keti ellukutsuja ja vaimne liider Edgar Savisaar Hundisilma talu aias oma praegusest elust rääkides. Aastad on toonud nii mõndagi, Savisaarel on, mida meenutada. Balti ketist rääkides tõuseb tal veel praegugi meeleliigutusest klomp kurku.
Loe edasi
teema
Sel nädalal kärgatas lausa kaks pommi...
Loe edasi
teema
Urmas Sõõrumaa: Mind võlusid Hedi naturaalne ilu ja hingeline puhtus...
Kunagine glamuurne esipaar, 1988. aastal Miss Estonia Tallinna printsessiks valitud Kätlin Maran ja Eesti üks rikkamaid ärimehi Urmas Sõõrumaa ei ole enam koos, vaid on elanud juba aastaid erinevaid elusid. Tuntud ettevõtja veedab aega joogaõpetaja Hedi Laigariga, kellega elab koos Adilas. Kroonika teeb kitsamas ringis ammu teada olnud suhte nüüd ka ametlikult avalikuks.
Loe edasi
teema
Sting ja Charlene tutvusid Dubais
Üle kümne aasta Abu-Dhabis elanud ja töötanud, Eestis ka lauljana üles astunud Charlene Rennit tutvus hiljuti Tallinnas menuka kontserdi andnud Stingiga juba kolm aastat tagasi.
Loe edasi
teema
Geipaari kaks särasilma on õnnesärgis sündinud
Loe edasi
teema
Unistuste elu kaksikutega
Mart Haber ja Taivo Piller tähistasid mai viimastel päevadel oma esimest pulma-aastapäeva, 27 aasta möödumist tut­vu­misest ning kaksi­kute Huberti ja Hilda seitsme­kuuseks saamist. Harmoonilise paari elu ei saaks olla õnnelikum.
Loe edasi
teema
Hedvig Hanson õuduste ööst: ma ei unusta seda kunagi. Hirmus hetk ja naabrimehe hääletoon tulid kummitusena kogu aeg tagasi
Juuli alguses möödub aasta õuduste ööst, mil purjus naabrimees Hedvig Hansoni kodu põlema süütas. Laulja elus on uus algus – ta elab juba kuu aega koos poegadega Viljandis uues eramus.
Loe edasi
teema
Ilus suvi Eestimaal
Loe edasi
teema
Hea Eesti Päevalehe ja LP lugeja!
Loe edasi
teema
Eri Klas oma Hiiumaa paradiisist: peab see luksus siis nii suur olema?
Kui nädala hakul kolleegidele oma elu esimese Hiiumaa-reisi muljeid pajatasin, tuli kui ühest suust: sa pead neid lugejaga jagama! Maailma kõige parem Hiiumaa giid Eri Klas oleks täna saanud 80-aastaseks.
Loe edasi
teema
Kroonika kogukonna liikmeid iseloomustab helgus, positiivsus, elurõõm
Loe edasi
teema
7. juunist algab nädalavahetus reedel!
Loe edasi
teema
Endine ilmapoiss Martin Mileiko elab nüüd maailma lõpus
ETV endine ilmateadustaja Martin Mileiko lõpetas läinud sügisel töö telemajas ja siirdus perega elama Kanaaride saarestikus asuvale La Gomera saarele. Kodu-eri käis tal pooleldi mäe sisse ehitatud majas külas.
Loe edasi
teema
Taavi Rõivas: Ei julge esimese hooga süllegi võtta…
Milline ajastus! Vaid loetud päevad enne europarlamendi valimisi sünnib Reformierakonna nimekirjas teisel kohal oleval Taavi Rõivasel ja tema lauljast abikaasal Luisal kolmas laps. Tehke järele!
Loe edasi
teema
Kroonika telekava on jätkuvalt Eesti täiuslikem ja meie lugeja kõige lojaalsem
Loe edasi
teema
Kuum ja külm
Loe edasi
teema
Kus elu, seal intriigi!
Loe edasi
teema
Meie moodne piiblilugu
"Täht on sündinud!" reklaamikampaanias osales kogu Kroonika toimetus ja igaühel oli selles oma roll. Lisaks Neitsi Maarjale on pildil Joosep, kolm hommikumaa kuningat, karjased ja karjusnaised. Miks kogu toimetus? Sest meie laps – ajakiri Kroonika – on kogu toimetuse vaimusünnitis ning me kõik oleme selle taassündinud maimukese vaimsed isad ja emad. Võttepäev sai teoks Polli loomatalus, kus foto õnnestumisele andsid väärtusliku panuse ka lumivalge poni, suur isahani ja paarikuine helehäälne kitseke.
Loe edasi
teema
Pühadeaeg toogu meie südametesse rahu ja rõõmu
Loe edasi
teema
Voodirõõmude ekspert Epp Kärsin: Alati valmis seksiks!
Epp Kärsin, lingam- ja yonimassaaž kuuluvad kokku. Rinnamärk, mis tõestab, et läbisid tema koolituse, annab suhte otsinguil kvaliteedimärgi. Ole sa prominent või lihtsurelik – kõiki huvitab, mida neil koolitustel räägitakse. Kuidas see kõik äkki nii oluliseks sai?
Loe edasi
teema
Tiina Talumehe värvikirev moeshow
Põhjala Pruulikojas esitles oma tuliuut värvidest pungil kevadkollektsiooni moekunstnik Tiina Talumees. Kollektsioon “73” on tagasivaade disaineri sünniaastasse, toonasesse ajatunnetusse ja meeleollu, mil väike Tiina vaatas suure imetlusega oma ema garderoobi, kus oli imelisi maksikleite, suuremustrilisi särkpluuskleite, pükskostüüme ja muidugi kuldsed platvormkingad.
Loe edasi
teema
Auväärsed külalised MTÜ Audiere sünnipäeval
Ajakiri Kroonika on olnud ühe ilusa sünni juures. Eesti meeleelundite rehabilitatsiooni keskus MTÜ Audiere tähistas kontserdiga oma 15. tegutsemisaastat. Ühingu loomine sai alguse tollal viie-aastase kurdi Viljandi poisi Oti abistamise kampaaniast, mida vedasid laulja Jaagup Kreem ja Kroo­nika ajakirjanik Signe Lahtein. Heategevusliku kontserdiga kogusime raha Otile sisekõrva implantaadi ehk siiriku ostuks. Audiere üheks loojaks sai pärast kampaaniat legendaarne Tartu kõrvakliiniku juht, professor Mart Kull. Tänaseks on Audiere toetanud üle seitsmekümne siiriku ­­ja sellega seotud abivahendi ostu.
Loe edasi
teema
Kuum ja külm
Loe edasi
teema
Berliini teatris karjääri tegev Linda Vaher: näitleja ei saa sulgeda silmi ja kõrvu selle ees, mis tegelikult toimub
Vahel on nii, et sa ei leia end Eestis üles. Sul ei õnnestu tööd saada, sind ei hinnata piisavalt ja sa ei koge tunnustust. Üks võimalus on otsida seda kõike mujal, nagu tegi Linda Vaher, kes teostab end juba kolmandat aastat Berliinis näitlejana.
Loe edasi
teema
Aknad läikima!
Loe edasi
teema
Elu on kabaree!
Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret alustas oma kümnendat, juubelihooaega etendusega “Crème de la Crème”. Viru hotelli restoranis Merineitsi pakuti esietendusele kutsutud värvikale seltskonnale valikut revüünumbritest, mis on võitnud aastate jooksul publiku südame.
Loe edasi