Nõid Alisa rebis partneril nööbid eest!
Tänavuse „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võitja, kõikide aegade üks tugevamaid osalejaid, nõid Alisa Verde (27) ei tee saladust, et tema elu on täis ekstreemsusi ja juhuslikke sündmusi. Niisama ootamatult sattus ta mõni aeg tagasi KuKu klubisse, kus pidas maha sellise peo, et tema tantsupartneri triiksärgil nööbid eest lendasid – küll mitte nõiduse, vaid pöörase tantsu käigus!
„Nii see tõepoolest oli – nööbid lendasid ja minul murdusid küüned!“ naerab Alisa. Seejärel tunnistab, et see oli „korralik mälupidu“, millest ta suurt muud meenutada ei suudagi. Nõiasaate võitjaga pralletas ka saadet juhtinud Urmas-Eero Liiv. „Sai koos napsutatud,“ ütleb Alisa. Kes oli see noormees, kel tuli nööpideta särgiga koju minna, Alisa ei teagi.
Karismaatiline brünett on oma väljaütlemistes alati aus ja otsekohene. Nii on Alisa näiteks öelnud, et kui inimene on ikka haige, tuleb tal minna perearsti või psühhiaatri juurde. „Seda, et võtaks kristalli või kivikese kätte ja raviks, ma ei tee. Kivike ei ravi su kusepõit. See on fakt,“ rääkis Alisa mõni aeg tagasi Naistelehele.
K