Mägi ja Šadeiko lihvivad motivatsioonisuhet

Kahel korral Eesti parimaks meessportlaseks valitud tõkkejooksja Rasmus Mägi (25) ja seitsmevõistleja Grit Šadeiko (28), kellest Kroonika aasta alguses kirjutas, et neil on erakordne suhtevorm – motivatsioonisuhe –, on endiselt teineteist motiveerimas. Noored jäid koos fotokaamera ette läinud laupäeval Tallinnas Solarise keskuses.

Kas sportlik motivatsioon on üle kasvanud ka juba päris suhteks, jääb siiski selgusetuks, sest ei Rasmust ega Griti õnnestunud Kroonikal tabada. Rasmuse ema ja treener Anne Mägi, kes, muide, treenib ka Griti, ütleb, et noored võisid sattuda Solarisse, kuna käisid koos teatris.

„Mis suhe neil täpsemalt on, ma ei kommenteeri, see on nende eraasi. Ausalt öeldes pole ma poja käest ka otse küsinud, mis suhe tal kellagagi on. Tean, et kumbki ei soovi ennast eksponeerida ega muudel teemadel peale spordi kommentaare jagada,“ räägib Anne. Naerdes lisab ta: „See, et kirjutati nende motivatsioonisuhtest, tekitas palju elevust ja nalja. Elagu see termin edasi!“

Kuigi hommikuti ühest ja samast korterist väljuvaid ning trenni suunduvaid Mägi ja Šadeikot seob muidugi mehe-naise-suhe, läks termin „motivatsioonisuhe“ liikvele tänu nende tuttavale. „Tegu on motivatsioonisuhtega,“ ütles paari tundev isik aasta alguses.

K